- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradná stolička WEEKEND stohovateľná
Záhradná stolička WEEKEND stohovateľná
Kód produktu: RP-1/05
Telefonická objednávka
Záhradná stohovateľná stolička WEEKEND je vyrobená z borovicového masívu s kovovou podnožou.
Farba dreva je hnedá.
Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo je kvalitné a zdravé.
Možno dokúpiť stôl WEEKEND do záhradného setu.
Farba:
hnedá
Materiál:
borovica / kov
Rozmery:
Šírka: 47 cm
Hĺbka: 54 cm
Výška: 87 cm
Výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradné ratanové ležadlo s baldachýnom
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
675.10 €
Čierna
Nie je skladom
766.20 €
Záhradné ratanové ležadlo s baldachýnom
Hnedá
Nie je skladom
675.10 €
Čierna
Nie je skladom
766.20 €
Prijímame predobjednávky
od 675.10 €
753.70 €
Přidat do oblíbených
Plachta na stohovateľné stoličky 68 x 68 x 110 cm
Odoslanie do 10 dní
38.30 €
45 €
Přidat do oblíbených





