- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradná stolička ZWMC-38 polohovacie
Záhradná stolička ZWMC-38 polohovacie
Kód produktu: RP-97/20
Telefonická objednávka
KOVOVÁ POLOHOVACIA STOLIČKA / KRESLO ZWMC-38
Kovová polohovacia stolička/kreslo ZWMC-38 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktické, ľahké a zároveň štýlové posedenie pre svoju záhradu, terasu alebo balkón. Vďaka svojej polohovacej funkcii ponúka kreslo možnosť nastavenia ideáblnej polohy na relaxáciu a odpočinok podľa vašich potrieb.


ĽAHKÁ A STABILNÁ KONŠTRUKCIA
Kreslo je vyrobené z kvalitného kovu, čo mu zaisťuje ľahkosť a zároveň stabilitu. Ošetrenie práškovou farbou poskytuje ďalšiu ochranu proti korózii a poveternostným vplyvom, čo zvyšuje odolnosť a dlhú životnosť kresla.

ĽAHKÁ ÚDRŽBA A ODOLNOSŤ
Vďaka materiálu a povrchovej úprave je kreslo ľahko udržiavateľné a odolné voči vonkajším vplyvom. Stačí ho utrieť vlhkou handričkou, a bude opäť vyzerať ako nové. Táto jednoduchá údržba z neho robí ideálnu voľbu pre každodenné použitie vo vonkajšom prostredí.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
Šírka: 60,5 cm
Hĺbka: 68 cm
Výška: 112 cm
Výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7 kg


Kovová polohovacie stolička / kreslo ZWMC-38 je vhodná ako posedenie na záhradu, terasu či balkón.
Je ľahká, stabilná s veľmi pekným a jednoduchým dizajnom.
Ošetrené práškovou farbou.
Farba:
čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
Šírka: 60,5 cm
Hĺbka: 68 cm
Výška: 112 cm
Výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 60,5 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 112 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 75 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Poduška na záhradné kreslo SCALA HOCH
Prijímame predobjednávky
12.90 €
15.10 €
Přidat do oblíbených








