- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 6+1 eukalyptus D1043 Dekorhome
Záhradný jedálenský set 6+1 eukalyptus D1043 Dekorhome
Telefonická objednávka
Záhradná súprava sa skladá z 1 rozkladacieho stola a 6 skladacích stoličiek s opierkami a pretože je celá sada záhradného nábytku skladacia, môžete ju tiež bez námahy uskladniť alebo prepravovať. Kĺby a pánty sú vyrobené z pozinkovaného kovu a uprostred dosky stola je otvor pre slnečník.
Nábytok je vyrobený z eukalyptového dreva odolného voči poveternostným vplyvom, ktoré pochádza z udržateľného lesníctva s certifikáciou FSC®.
Operadlo stoličky umožňuje pomocou podrúčiek 5 polôh nastavenia. Stoličky je možné použiť aj ako jednoduché lehátko. Operadlá stoličiek sú ergonomicky tvarované. Môžete tak sedieť uvoľnene a pohodlne.
Na čistenie dreva odporúčame používať špeciálny prípravok odporúčaný pre eukalyptové drevo, ktorý je veľmi účinný a oživuje drevo.
Farba:
hnedá
Materiál:
masívne eukalyptové drevo / kov
Rozmery stola:
šírka: 200 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 74 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 58 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 100 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x jedálenský stôl, 6 x skladacia stolička
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
|---|---|
| TVAR | Oválny |
| ŠÍRKA | 58 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 70 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 100 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
|---|---|
| TVAR | Oválny |
| ŠÍRKA | 58 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 70 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 100 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný altánok s LED reťazami 3x3 m Dekorhome
Záhradný altánok s LED reťazami 3x3 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
404.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
392.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
402.10 €
Záhradný stôl / skriňa UNITY 105L
Záhradný stôl / skriňa UNITY 105L
Hnedá
Skladom
Grafit
Skladom
















