- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok umelý ratan
- Záhradná súprava polyratan
Záhradná súprava polyratan
Telefonická objednávka
Na túto modernú polyratanovú súpravu sa ľahko zmestí 5 až 6 osôb. Je ideálna pre organizovanie letných stretnutí, vonku aj doma.
Sada pozostáva z jednej pohovky, dvoch pohodlných kresiel a stola s tvrdeným sklom.
Hliníková konštrukcia bola pokrytá ručne tkaným technoratanem s prútenou štruktúrou, vďaka čomu nábytok vyzerá veľmi prirodzene a esteticky.
Vysoká operadla kresiel a pohov zaisťujú vysoký komfort pri sedení.
Vankúše sú vyrobené z polyesteru, čo ich robí odolnými voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a chráni pred vlhkosťou. Dajú sa ľahko sňať a vyčistiť.
Doska stolíka je zhotovená z kvalitného tvrdeného skla odolného voči oderu a poškodeniu.
Farba:
hnedá / hnedá melanž
krémová / béžová melanž
svetlo šedá / šedá melanž
sivá / sivá melanž
biela / sivá
prírodná / hnedá melanž
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
hliníkové profily / umelý ratan / tvrdené sklo
Rozmery stola:
šírka: 140 cm
dĺžka: 80 cm
výška: 70 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 185 cm
hĺbka: 71 cm
výška: 100 cm
Rozmery kresla:
šírka: 68 cm
hĺbka: 71 cm
výška: 100 cm
výška sedu: 48,5 cm / 36 cm bez vankúša
výška operadla: 70 cm / 60 cm s vankúšom
Hmotnosť:
85 kg
Poznámka: malé vankúšiky zobrazené na fotografiách nie sú súčasťou sady a sú iba prvkom použitým na dekoráciu
Balenie obsahuje: 1x pohovka, 2 x kreslo, 1 x stôl so sklom, 5 x poduška na sedadlo, 5 x poduška na operadlo, montážna sada
Dodávané v demonte
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 68 cm, 140 cm, 185 cm |
| HĹBKA | 71 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 85 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x sklenená doska, 1x stolík, 2x kreslo, 5x poduška na operadlo, 5x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm, 48,5 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm, 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| HĹBKA KRESLA | 71 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 100 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 68 cm, 140 cm, 185 cm |
| HĹBKA | 71 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 85 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x sklenená doska, 1x stolík, 2x kreslo, 5x poduška na operadlo, 5x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm, 48,5 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm, 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| HĹBKA KRESLA | 71 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 100 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Čierna
Nie je skladom
137.40 €
Béžová
Skladom
Stojan na slnečník s kvetináčom
Stojan na slnečník s kvetináčom
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zelená
Nie je skladom
192.50 €
Sivá
Nie je skladom
197 €
Záhradná posteľ sivá / antracit Dekorhome
Skladacie plážové ležadlo bambus / plátno Dekorhome
Skladacie plážové ležadlo bambus / plátno Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
98.80 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
55.90 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
58.70 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
88.50 €

























































