- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok umelý ratan
- Záhradná súprava HOUSTON
Záhradná súprava HOUSTON
Telefonická objednávka
Luxusná súprava HOUSTON sa skladá z rohového sofa (pravej a ľavej časti), troch taburetov a stolíka.
Je vyrobená z umelého ratanu, ktorý je oveľa odolnejší a pružnejšie, ako prírodný ratan. Ľahko sa udržiava, odoláva UV žiareniu a teplote od + 50 ° C do -10 ° C.
Súprava sa hodí pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.
Poťahy sú odnímateľné, spodné podsedáky sú vybavené zipsom.
Nemusíte nič skladať ani montovať - nábytok je pripravený na okamžité použitie.
Farba:
ratan: antracit / sivá
podušky: tmavo šedá
Materiál:
hliníková kostra / umelý ratan 6,5 mm pologuľatý
doska stola z 5mm tvrdeného skla
podušky: výplň 10 cm molitan, látka 230g / m2 polyester
Rozmery stola:
Šírka: 140 cm
Hĺbka: 80 cm
Výška: 70 cm
Nosnosť: 100 kg
Rozmery ľavého sofa:
Šírka: 202 cm
Hĺbka: 85 cm
Výška: 100 cm
Nosnosť: 350 kg
Rozmery pravého sofa:
Šírka: 180 cm
Hĺbka: 85 cm
Výška: 100 cm
Nosnosť: 350 kg
Rozmery taburetu:
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 40 cm
Výška: 40 cm
Nosnosť: 150 kg
Hmotnosť:
100 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 40 cm, 80 cm, 202 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 85 cm, 140 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 70 cm, 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 3x taburet |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 140 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 202 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 100 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 40 cm, 80 cm, 202 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 85 cm, 140 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 70 cm, 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 3x taburet |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 140 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 202 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 100 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradné kreslo LONDON polohovacie
Záhradné kreslo LONDON polohovacie
Čierna
Nie je skladom
107.20 €
Černá / tmavě šedá
Skladom
Záhradné ratanové ležadlo s poduškou
Záhradné polohovacie kreslo RP-ZWC235
Záhradné polohovacie kreslo RP-ZWC235
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom









