- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradné polohovacie kreslo RP-ZWC235
Záhradné polohovacie kreslo RP-ZWC235
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ POLOHOVACIE KRESLO RP-ZWC235
Doprajte si maximálne pohodlie na terase, balkóne či záhrade s týmto elegantným hliníkovým polohovacím kreslom. Moderný elegantný dizajn sa skvele hodí do akéhokoľvek vonkajšieho prostredia.
- sivá
- čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KOMFORT A POHODLIE
Kreslo je vybavené kvalitnou textíliou 2×1 s výplňou z rýchloschnúcej peny, ktorá zaisťuje výnimočný komfort aj pri dlhšom sedení. Vďaka polohovateľnému operadlu si ľahko nastavíte ideálnu pozíciu na relaxáciu – či už pri čítaní, slnení alebo odpočinku. Kreslo ponúka až sedem rôznych polôh opierky.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Ľahká, ale pevná konštrukcia z práškovo lakovaného hliníka je odolná voči korózii a poveternostným vplyvom. Kombinácia pevných hliníkových trubiek (nohy 40×22 mm, podrúčky 45×25 mm, ostatné časti 28×18 mm) zaručuje dlhú životnosť a stabilitu. Kreslo sa dá ľahko zložiť a uskladniť, čo oceníte najmä mimo sezóny alebo pri cestovaní.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
hliníková kostra / textílie 2x1 mm
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 68,5 cm
výška: 105 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 42 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
4 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v demontovanom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 68,5 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 66 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












