- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné hojdacie lehátko D6775 Dekorhome
Záhradné hojdacie lehátko D6775 Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderné relaxačné kreslo zaisťuje vďaka svojmu ergonomickému tvaru maximálny odpočinok a umožňuje obzvlášť pohodlnú polohu v ľahu. Stabilná konštrukcia z práškovo lakovanej ocele a kvalitnej polyesterovej sieťoviny zaisťuje dlhú životnosť a mnoho príjemných chvíľ.
Vďaka dokonale vyváženej špirálovej pružine umožňuje špeciálna konštrukcia jemné a relaxačné hojdavé pohyby do všetkých smerov. Zvlášť pohodlný vankúš na opierke hlavy je odnímateľný. Vankúšik aj lehátko sú priedušné a rýchlo schnú, takže na relaxačnom lehátku môžete stráviť príjemný čas aj v lete.
Farba:
antracit
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / textilen - 100% polyester
Rozmery:
šírka: 77 cm
dĺžka: 191 cm
výška: 82 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 77 cm |
| DĹŽKA | 191 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Textilen |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradné kreslo DITA Dekorhome
Záhradné kreslo DITA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
198.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
199.30 €
Záhradný konferenčný stolík akácie Dekorhome
Záhradný konferenčný stolík akácie Dekorhome
45x45x36 cm Odoslanie do 10 dní 71.80 € 50x35x36 cm Odoslanie do 10 dní 68.50 € 70x40x36 cm Odoslanie do 10 dní 91.40 € 85x85x45 cm Odoslanie do 10 dní 162.80 € 90x50x36 cm Odoslanie do 10 dní 104.10 € 110x110x45 cm Odoslanie do 10 dní 217.10 € 110x60x45 cm Odoslanie do 10 dní 142 €Skladací záhradný stolík akácie D0030 Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
519 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
567.30 €













