- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Záhradné kreslo ADIRONDACK akácie Dekorhome
Záhradné kreslo ADIRONDACK akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Uvoľnite sa a oddýchnite si na záhrade alebo na terase v tejto pohodlnej drevenej záhradnej stoličke!
Stolička je vyrobená z masívneho akáciového dreva, má pevný rám a dlhú životnosť. Vzhľadom na olejovú povrchovú úpravu sú stoličky odolné voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistia vlhkou handričkou. Ergonomický dizajn tejto záhradnej stoličky vám navyše ponúkne optimálne pohodlie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
prírodná
Materiál:
masívne akáciové drevo s prírodnou olejovou povrchovou úpravou
Rozmery kresla:
šírka: 75 cm
hĺbka: 84 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 36 cm
výška podrúčiek: 52 cm
Hmotnosť:
10,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Záhradné kreslo ADIRONDACK s podnožkou akácie Dekorhome
Záhradné hojdacie kreslo jedľové drevo Dekorhome
Záhradné hojdacie kreslo jedľové drevo Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
110.10 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
107.10 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
127.80 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
126.50 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
135.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
123.20 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
111.60 €










