- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné modulové súpravy
- Záhradné kreslo DIANA Dekorhome
Záhradné kreslo DIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto záhradné kreslo s poduškami bude atraktívny dominantou vašej záhrady alebo terasy.
Kreslo je vyrobené z masívneho akáciového dreva, ktoré je zárukou dlhej životnosti, je robustný a ľahko sa čistí vlhkou handričkou. Súčasťou balenia sú aj poduška na sedadlo a vankúš za chrbát, aby sa vám pohodlne sedelo. Zostavenie kresla je jednoduché.
Uvelebte sa na tejto klasickej záhradnej stoličke a doprajte si príjemnú večeru pod holým nebom alebo len tak odpočívajte a užívajte si krásneho počasia!
Farba:
hnedá / biela / sivá
Materiál:
masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 65 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška bez podušky / s poduškou: 29/35 cm
Rozmery podušky na sedák:
šírka: 54 cm
hĺbka: 58,5 cm
výška: 6 cm
Rozmery podušky na operadlo:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 10 cm
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podsedák, 1x poduška |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm, 35 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podsedák, 1x poduška |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm, 35 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný slnečník s drevenou tyčou Ø 270 cm
Sada 2 záhradných lehátok so stolíkom akácie / čierna Dekorhome
Záhradný kvetináč 120x24x40 cm polyratan Dekorhome
Záhradný kvetináč 120x24x40 cm polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
154.30 €
Sivá
Nie je skladom
169.10 €









