- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradné kreslo VILMA Dekorhome
Záhradné kreslo VILMA Dekorhome
Telefonická objednávka
Praktický a rustikálny dizajn tohto záhradného kresla pozdvihne váš vonkajší obytný priestor na novú úroveň.
Kreslo je vyrobené z masívneho akáciového dreva, vyznačuje sa teda extrémnou odolnosťou. So svojím nevšedným povrázkovým dizajnom zaujme každého na prvý pohľad. Kreslo je navyše aj ľahké, takže sa dá ľahko presúvať z miesta na miesto. Silne polstrované podušky zaručujú pohodlné sedenie.
Odpočívajte a užívajte si svoje voľné chvíle v tomto krásnom kresle!
Farba:
hnedá / biela / čierna
Materiál:
masívne akáciové drevo/lano/látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 60 cm
hĺbka sedu: 63 cm
výška sedu: 30 cm / 35 cm
rozmery podušky na sedák: 57 x 63 x 5 cm
rozmery vankúša za chrbát: 57 x 35 x 10 cm
Hmotnosť:
12 kg
Balenie obsahuje: 1 x kreslo, 1 x poduška na sedák, 1 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester, Povraz |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x poduška na operadlo, 1x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester, Povraz |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x poduška na operadlo, 1x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Skladací záhradný lavička z masívneho akáciového dreva
Záhradný jedálenský set 9 ks hnedá / čierna
Záhradný slnečník s kovovou tyčou 300 x 200 cm
Záhradný slnečník s kovovou tyčou 300 x 200 cm
Zelená
Odoslanie do 10 dní
60.60 €
Antracit
Skladom
60.60 €
Vínová
Skladom
60.60 €
Šedohnedá taupe
Skladom
60.60 €
Cihlová
Skladom
60.60 €
Písková
Skladom
60.60 €
Záhradná lavička 120 cm z akáciového dreva
Záhradná posteľ so slnečníkom látka / polyratan Dekorhome
Záhradná posteľ so slnečníkom látka / polyratan Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
279.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
392.50 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
336.60 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
299.30 €









