- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradné kreslo IKARO
Záhradné kreslo IKARO
Kód produktu: V-CH-IKARO-FOT
Telefonická objednávka
Záhradné kreslo IKARO je vyrobené z umelého ratanu a konštrukcia je z ocele lakovanej čiernou farbou.
Súčasťou balenia je aj sivá poduška.
Farba:
čierna / prírodná / sivá
Materiál:
oceľ s práškovým nástrekom / umelý ratan / látka
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 93 cm
výška sedu: 42 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,1 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,1 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Technoratan |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradná sedacia súprava 3dielna antracit Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
597.90 €
696 €
Přidat do oblíbených
Dvojité záhradné ležadlo s poduškou antracit Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
427.80 €
489.90 €
Přidat do oblíbených
Záhradná barová stolička H-97
Varianty produktu
Prírodná
Skladom
Čierna
Skladom
Záhradná barová stolička H-97
Prírodná
Skladom
u vás do 06.05.2026
63.40 €
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
63.40 €
Dostupnosť podľa variant
63.40 €
74.20 €
Přidat do oblíbených
















