- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Ratanová stolička BARI
Ratanová stolička BARI
Kód produktu: V-CH-BARI-FOT
Telefonická objednávka
Stolička BARI je vyrobená z lakovanej ocele a umelého ratanu.
Farba:
hnedá / čierna
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 74 cm
výška sedu: 44 cm
Materiál:
práškovo lakovaná oceľ / umelý ratan
Hmotnosť:
3,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenský stôl FONDI
Dostupnosť podľa variant
od 68.50 €
75.70 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl WENANTY
Varianty produktu
Dub medový
Nie je skladom
1 135.40 €
Ořech americký
Nie je skladom
972.50 €
Rozkladací jedálenský stôl WENANTY
Dub medový
Nie je skladom
1 135.40 €
Ořech americký
Nie je skladom
972.50 €
Dostupnosť podľa variant
od 972.50 €
Přidat do oblíbených


