- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Plastová
- Záhradné kreslo JULIE
Záhradné kreslo JULIE
Telefonická objednávka
Plastové záhradné kreslo JULIE je ľahké, ale veľmi pevné a zároveň veľmi stabilné.
Je vyrobené z plastu - odolného proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Kreslo je stohovateľné a vďaka tomu aj praktické na jednoduché uskladnenie.
Vhodné do interiéru aj exteriéru. Produkt je veľmi ľahké udržiavať.
Farba:
grafit
cappuccino
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 79 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
2,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 0,3 cm, 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,8 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradný jedálenský stôl JULIE
Záhradný jedálenský stôl JULIE
Cappuccino
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradná hojdačka SALERNO
Záhradná hojdačka SALERNO
Krémová
Skladom
Antracit
Skladom
Záhradné hojdacie lehátko 2ks textilen / kov Dekorhome
Záhradné hojdacie lehátko 2ks textilen / kov Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
206.70 €
Zelená
Nie je skladom
198.20 €
Sivá
Nie je skladom
253.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
177.40 €
Záhradný stôl PRIME
Záhradný stôl liaty hliník Dekorhome
Záhradný stôl liaty hliník Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
215.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
220.20 €
Bronzová
Odoslanie do 10 dní
211.50 €
















