- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl liaty hliník Dekorhome
Záhradný stôl liaty hliník Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnajte si s rodinou a priateľmi popoludňajší čaj alebo šálku kávy na záhrade pri tomto záhradnom stole!
Čajový stolík je vyrobený z liateho hliníka, takže je stabilný, veľa toho vydrží a skvele sa hodí na každodenné vonkajšie použitie. Stolová doska má unikátny dizajn s otvormi a zároveň vám výborne poslúži na pokladanie nápojov, občerstvenia a ďalších potrieb. Štyri samostatné nohy zaručujú dobrú rovnováhu, a tým pádom aj spoľahlivé užívanie. Stolík na terasu má uprostred aj otvor, kam môžete zasadiť vlastný slnečník, aby vás ochránil pred slnkom či dažďom.
Farba:
bronzová
čierna
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
liaty hliník
Rozmery:
šírka: 78 cm
hĺbka: 78 cm
výška: 72 cm
Hmotnosť:
8,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Vidiecky, Rustikálny, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| PRIEMER | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| SKLADACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba, 2 osoby |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Vidiecky, Rustikálny, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| PRIEMER | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| SKLADACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba, 2 osoby |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Prenosné ohnisko s grilom čierna Dekorhome
Záhradný slnečník s hliníkovou tyčou ø 270 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s hliníkovou tyčou ø 270 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
135.50 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
120.50 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
120.70 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
120.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
120.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
120.70 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
129.50 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
120.60 €
Stojan na slnečník 48 cm liatina Dekorhome
Stojan na slnečník 48 cm liatina Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
82.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.30 €
Záhradný jedálenský stôl kov / sklo Dekorhome
Tieniaca plachta obdĺžniková HDPE 4 x 7 m Dekorhome
Tieniaca plachta obdĺžniková HDPE 4 x 7 m Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
93.70 €
Čierna
Nie je skladom
96.70 €
Červená
Nie je skladom
81.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
112.40 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
88.60 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
87.10 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
82.80 €
Cihlová
Nie je skladom
88.50 €
Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome
Záhradné ležadlo látka / kov Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
142.30 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
99.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
142.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
148.10 €
















