- Domov
- Záhradný stolík VILMA Dekorhome - POSLEDNÝ KUS
Záhradný stolík VILMA Dekorhome - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
Tento konferenčný stolík je krásnym doplnkom na záhradu, na terasu alebo do kempu.
Záhradný stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva s olejovaným povrchom, je teda odolný, stabilný a ľahko sa čistí vlhkou handričkou. Vzhľadom na svoj modulárny dizajn je tiež flexibilný a je možné ho bez problémov presúvať tak, aby sa prispôsobil každému prostrediu. Môžete ho kombinovať aj s ďalšími modulárnymi segmentmi, a vytvoriť si tak vlastné záhradné posedenie podľa svojho vkusu!
Farba:
prírodná akácia
Materiál:
masívne akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 63 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 30 cm
Hmotnosť:
6,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Úložný box s trelážou akácie Dekorhome
Úložný box s trelážou akácie Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
394.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
304 €
Záhradný taburet DITA Dekorhome
Záhradný taburet DITA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
104.90 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
116.10 €







