- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko BOVRY
Záhradné lehátko BOVRY
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ LEHÁTKO BOVRY
Záhradné alebo kempingové skladacie ležadlo BOVRY bude ideálnym spoločníkom pre každého, kto hľadá spojenie pohodlia, praktickosti a štýlu. O maximálny komfort pri relaxácii je zabezpečený pomocou mäkkej opierky hlavy. Konštrukcia je vyrobená z odolnej ocele v béžovej farbe. Sedacia a opierková časť je vyrobená z vodoodolnej látky Oxford. BOVRY sa hodí do akéhokoľvek exteriéru a ľahko si vytvoríte dokonalé miesto na oddych na záhrade či pri kempovaní pri vode.
- sivá
- čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
oceľ / látka Oxford
Rozmery:
šírka: 71 cm
dĺžka: 190 cm
výška: 71 cm
šírka sedu: 71 cm
hĺbka sedu: 130 cm
výška sedu: 30 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný zostavený.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| DĹŽKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 71 cm |
| HĹBKA SEDU | 130 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný úložný box polyratan 1037 l
Skladacia záhradná barové stoličky 2 ks Dekorhome
Nápojový vozík plast Dekorhome
Nápojový vozík plast Dekorhome
Biela
Nie je skladom
115.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
115.30 €
Antracit
Nie je skladom
165.30 €









