- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko sada 2 ks D1453 akácie Dekorhome
Záhradné lehátko sada 2 ks D1453 akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Súprava 2 pohodlných skladacích lehátok z tvrdého akáciového dreva je ideálna pri bazéne, na terasu, na balkón alebo na pláž.
Lehátka sú tiež vybavené hojdacou funkciou. Vďaka odpruženiu sa váha tela pri hojdaní automaticky ukladá do správnej polohy, takže telo pohodlne spočíva na ležacej ploche podobnej hojdacej sieti.
Nožná časť je odnímateľná; lehátka využijete aj ako praktické záhradné kreslá.
Lehátka majú navyše pohodlný vankúš pod hlavu.
Farba:
hnedá / krémová
Materiál:
masívne akáciové drevo / látka polyester
Rozmery:
šírka: 70 cm
dĺžka: 152 cm
výška: 74 cm
Rozmery vankúša:
šírka: 48 cm
dĺžka: 27 cm
výška: 4 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:
2 x lehátko s vankúšom
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| DĹŽKA | 152 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo, 1x vankúš |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Interiérová fínska sauna 196 x 196 cm Dekorhome
Slnečník Ø 350 cm látka / drevo Dekorhome
Slnečník Ø 350 cm látka / drevo Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
165.10 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
165.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
172.80 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
172.50 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
183 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
235 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
169.50 €
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Červená
Odoslanie do 14 dní
135.50 €
Krémová
Nie je skladom
154.50 €
Antracit
Nie je skladom
154.50 €
Hliníková pergola 4,35x3 m WALL 43 antracit
Hliníková pergola 4,35x3 m WALL 43 antracit
Průhledná (čirá)
Skladom
1 069.10 €
Mléčně bílá (opál)
Skladom
1 069.10 €
Kouřově hnědá (bronz)
Skladom
1 069.10 €















