- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Záhradné polohovacie kreslo AVELAR
Záhradné polohovacie kreslo AVELAR
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ POLOHOVACIE KRESLO AVELAR
Jednoduché záhradné polohovacie kreslo AVELAR je ideálne na vytúženú relaxáciu na záhrade, na terase alebo pri bazéne. Vďaka skladaciemu mechanizmu viete ležadlo ľahko rozložiť a zložiť, čo šetrí priestor, keď ho práve nepoužívate. Proti šmýkaniu je AVELAR vybavený plastovými prvkami v spodnej časti konštrukcie.
POHODLIE A PRAKTIČNOSŤ
Je polohovacie a disponuje piatimi polohami sklápania operadla. Konštrukcia je vyrobená z hliníka, čo zaručuje dlhú životnosť, jednoduchú manipuláciu a údržbu. Poťah je vyrobený z polyesteru v kombinácii modrej a sivej farby. 
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
hliník / polyester / plast
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 69 / 103 cm
výška: 82 / 109 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 36 cm
výška sedu: 42 cm
šírka chrbtovej opierky: 44 cm
výška chrbtovej opierky: 77 cm
Nostnosť:
90 kg
Hmotnosť:
3,8 kg
MONTÁŽ
Kreslo je dodávané zostavené.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 69 cm, 103 cm |
| VÝŠKA | 82 cm, 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,8 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












