- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný barový stôl 60 Dekorhome
Záhradný barový stôl 60 Dekorhome
Telefonická objednávka
Popíjajte svoje obľúbené víno alebo si vychutnajte výbornú večeru pri tomto polyratanovom barovom stole!
Barový stôl má oceľový rám s práškovým nástrekom pokrytý PE ratanom, ktorý je odolný proti klimatickým vplyvom, a zaručuje tak roky vonkajšieho používania. Stolová doska a podstavec sú vyrobené z masívneho akáciového dreva, takže sú extra robustné a stabilné. Drevená stolová doska s latkovým dizajnom je ideálna na odkladanie nápojov, jedla atď. Tento záhradný stôl z ľahkého PE ratanu sa tiež veľmi ľahko premiestňuje.
Farba:
sivá / akácia
čierna / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / polyratan / kov
Rozmery stola:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 110 cm
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Technoratan |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Barový, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Masívne drevo, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Technoratan |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Barový, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Masívne drevo, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný barový stôl 80 Dekorhome
Záhradný barový set 3 ks s poduškami polyratan Dekorhome
Záhradný barový set 3 ks s poduškami polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
527.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
528.80 €
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
734.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
801.10 €
Záhradné barové stoličky 2 ks polyratan / látka Dekorhome
Záhradné barové stoličky 2 ks polyratan / látka Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
74.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
105.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
74.10 €
Záhradná sedacia súprava 7 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
919 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
942.80 €
Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome
Tmavosivá
Nie je skladom
573.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
604.80 €
Záhradná posteľ sivá / antracit Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks DOROTA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks DOROTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
510.70 €
Béžová
Nie je skladom
517.10 €












