- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný bistro set 3 ks liaty hliník Dekorhome
Záhradný bistro set 3 ks liaty hliník Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento štýlový bistro set premení každé stolovanie na luxusný zážitok. Rozprávajte sa s priateľmi a vychutnajte si šálku čaju alebo kávy a zároveň relaxujte na tejto dekoratívnej, ale pritom funkčnej súprave záhradného nábytku. Set ponúkame v dvoch farebných variantoch: biela a zelená.
Bistro set je vyrobený z vysoko kvalitného liateho hliníka, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a vysoko rezistentný. Liatinové nohy dodávajú nábytku robustnosť. Do detailu prepracovaného kvetinového vzoru dodajú každej záhrade, dvoru či zimnej záhrade romantický nádych.
Balenie obsahuje 1 okrúhly stôl a 2 stoličky.
Farba:
biela
zelená
čierna
bronzová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
liaty hliník
Rozmery stola:
šírka: 59 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 62 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 38 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 85 cm
Hmotnosť:
21 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 38 cm, 59 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 52 cm |
| VÝŠKA | 62 cm, 85 cm |
| PRIEMER | 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA STOLA | 62 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 41 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 38 cm, 59 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 52 cm |
| VÝŠKA | 62 cm, 85 cm |
| PRIEMER | 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA STOLA | 62 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 41 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradná lavica 108 cm liaty hliník Dekorhome
Záhradná lavica 108 cm liaty hliník Dekorhome
Biela
Nie je skladom
335.30 €
Čierna
Nie je skladom
281.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
306.70 €
Bronzová
Nie je skladom
307 €
Záhradné kreslo s podnožkou Dekorhome
Záhradný altánok starožitný Dekorhome
Záhradný altánok starožitný Dekorhome
4x2,58x3,78 cm Odoslanie do 10 dní 1 239.10 € 5,58x3,5x4,08 cm Nie je skladom 1 248.70 €Záhradný jedálenský set 7 k s poduškami polyratan / sklo Dekorhome
Záhradný jedálenský set 7 k s poduškami polyratan / sklo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
724.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
688.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
682.20 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
739.40 €
Šedá / akácie
Nie je skladom
739.80 €
Černá / akácie
Odoslanie do 10 dní
678.50 €
Záhradné vyvýšené záhony 2 ks jedľa Dekorhome
Záhradné vyvýšené záhony 2 ks jedľa Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
68.90 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
67.40 €
Záhradné lehátko 2ks s poduškou a stolíkom akáciové drevo Dekorhome
Záhradné lehátko 2ks s poduškou a stolíkom akáciové drevo Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
637.80 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
627.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
626.30 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
637.80 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
637.80 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
637.80 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
626.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
637.80 €
Vínová
Nie je skladom
626.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
637.80 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
629.20 €
Bílá / červená
Odoslanie do 10 dní
648 €
Světle modrá
Odoslanie do 10 dní
640.70 €
Vzor kytka
Nie je skladom
620.40 €
Šedé káro
Odoslanie do 10 dní
634.90 €





















