- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome
Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento bistro set má štýlový a nadčasový dizajn a bude skvelou voľbou pre pohodlné posedenie na záhrade alebo na terase.
Vďaka hliníkovému rámu s práškovým nástrekom sú stoličky veľmi robustné a odolné. Vrchná časť je vyrobená z mäkkého textilenu, ktorý je odolná proti poveternostným vplyvom. Stoličky sa navyše dajú nastaviť do 7 pozícií, takže vždy ľahko nájdete tú najpohodlnejšiu polohu. Stôl je vyrobený z ocele a skla a je ideálny na umiestnenie jedla, nápojov alebo dokonca rastlín v kvetináčoch. Môžete ho použiť aj ako stolík na kávu alebo čaj. Navyše sa ľahko čistí vlhkou handričkou.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
čierna
čierna / sivá / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
práškovo lakovaný hliník / textilen / sklo / železo
Rozmery stola:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 72 cm
hrúbka dosky: 5 mm
Rozmery stoličky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 73 cm
výška: 107 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 43,5 cm
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 54 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 73 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 72 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 107 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 54 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 73 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 72 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 107 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 7 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
923.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 195.20 €
Šedá / akácie
Nie je skladom
1 021.40 €
Černá / akácie
Odoslanie do 10 dní
931.70 €
Prenosné ohnisko Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
919 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
942.80 €
Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks VERONIKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks VERONIKA Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
580.80 €
Čierna
Nie je skladom
584.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
420.70 €
Černá / bílá
Nie je skladom
419.20 €
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
172.40 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
172.40 €
Zelená
Nie je skladom
254.60 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
178.70 €
Záhradné vyvýšené záhony 2 ks jedľa Dekorhome
Záhradné vyvýšené záhony 2 ks jedľa Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
68.90 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
67.40 €





















