- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný bistro stolík
Telefonická objednávka
Vychutnajte si popoludňajší čaj alebo malé občerstvenie s rodinou a priateľmi okolo tohto bistro stolíka. Prinesie na váš dvorček, záhradu alebo balkón pekné oživenie. Záhradný stolík ponúkame v štyroch farebných variantoch.
Farba:
šampanské / sivá
čierna / hnedá
čierna / sivá
čierna / teak (svetlo hnedá)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polywood (plast) / hliník
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
11 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Polywood |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Polywood |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 5 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
416.60 €
Čierna
Nie je skladom
498.60 €
Sivá
Nie je skladom
587.90 €
Skladacie záhradné stoličky 2ks plast Dekorhome
Skladacie záhradné stoličky 2ks plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
79.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
83.70 €
Cappuccino
Odoslanie do 10 dní
84.60 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
92.20 €
Skladacie záhradné stoličky 2 ks Dekorhome
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
203.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
167.70 €
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
121.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
110.30 €
Sivá
Nie je skladom
136.50 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
610.10 €
Krémová
Nie je skladom
627.60 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks LUCIE Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks LUCIE Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
954.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
653.90 €
Sivá
Nie je skladom
665.50 €





















