🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Vychutnajte si popoludňajší čaj alebo malé občerstvenie s rodinou a priateľmi okolo nášho záhradného stolíka! Prinesie na váš dvorček, záhradu alebo terasu pekné oživenie. Záhradný stolík ponúkame v troch farebných variantoch: biela, zelená a antracit.
Záhradný stôl je vyrobený z klimaticky odolného, bezúdržbového plastu s dlhou životnosťou, je teda vhodný pre dlhodobé a každodenné používanie. Keď ho práve nepotrebujete, môžete ho zložiť, aby ste ušetrili miesto. Vzhľadom k jeho ľahkej konštrukcii sa stôl ľahko prenáša. Žiadna montáž nie je nutná.
Farba:
biela
zelená
antracit
Farbu stolíka vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 72 cm
Hmotnosť:
7,7 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,7 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Čierna
Nie je skladom
99.70 €
Hnědá / černá
Nie je skladom
100.10 €
Hnědá / šedá
Nie je skladom
94.70 €
Černá / šedá
Odoslanie do 10 dní
102.20 €
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
96.70 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
93.70 €
Antracit
Nie je skladom
92.60 €
Hnedá
Nie je skladom
34.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
44.90 €