- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento záhradný jedálenský set s vycibreným designom sa stane dominantou vašej záhrady alebo terasy!
Stoly a stoličky majú oceľové rámy, takže sú robustné a majú dlhú životnosť. Vzhľadom na to, že je tento set tiež veľmi ľahký, všetky diely sa dajú ľahko presúvať a skvele sa hodia na vonkajšie použitie. Sklenenú dosku stola ľahko očistíte vlhkou handričkou. Elegantná jednoduchosť tejto jedálenskej sady pridá vášmu stolovaniu niečo navyše. Sedadlá a operadlá stoličiek sú vypletené polyratanom, ktorý je odolný voči klimatickým vplyvom.
Farba:
čierna / dub
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / lakovaná oceľ / sklo
Rozmery stola:
šírka: 150 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 74 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 66,5 cm
hĺbka: 53,5 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:
47 kg
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x stoličky
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 65,5 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 53,5 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 66,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 53,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 65,5 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 53,5 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 66,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 53,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
684.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
840 €
Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / sklo Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / sklo Dekorhome
Černá / bílá
Nie je skladom
363.30 €
Šedá / černá
Odoslanie do 10 dní
470.60 €
Černá / antracit
Nie je skladom
407.30 €
Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / sklo Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / sklo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
1 099.60 €
Čierna
Nie je skladom
1 108.20 €
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
211.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.90 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
258.90 €
Šedá / oranžová
Nie je skladom
226.60 €
Maskáč
Odoslanie do 10 dní
254.40 €




















