- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám, je to teda perfektná voľba pre vaše vonkajšie bývanie. Jednoduchá elegancia tejto jedálenskej zostavy premení každé stolovanie na špeciálnu udalosť.
Stoličky aj stôl majú veľmi stabilný a odolný rám z práškovo lakovanej ocele. Stoličky sú čalúnené pevnou, ale pohodlnou textilenovou látkou, ktorá sa ľahko čistí. A ak ich práve nepoužívate, môžete ich ľahko nastohovať, aby zbytočne neprekážali.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
čierna / antracit
Materiál:
textilen / oceľ s práškovým nástrekom / sklo
Rozmery stola:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 72 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 42,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 62 cm
Hmotnosť:
24 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 63 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 42,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 72 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 63 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 63 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 42,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 72 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 63 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome
Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
271.20 €
Černá / šedá
Odoslanie do 10 dní
254.70 €
Záhradný krb Dekorhome
Skladacie záhradné stoličky 2 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
1 354.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
1 430 €
Záhradný stôl Dekorhome
Záhradný stôl Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
70.30 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
71.40 €
Sivá
Nie je skladom
133 €
Záhradný barový set 3 ks Dekorhome
Záhradný bistro set 3 ks liaty hliník Dekorhome
Záhradný bistro set 3 ks liaty hliník Dekorhome
Biela
Nie je skladom
589.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
569 €
Bronzová
Nie je skladom
581.70 €
Záhradný vyvýšený kvetináč 100x43x33 cm PP Dekorhome
Záhradný vyvýšený kvetináč 100x43x33 cm PP Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
130.90 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
145.90 €
Zelená
Nie je skladom
173.70 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
135.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
147.40 €














