- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 6+1 ANNECY
Záhradný jedálenský set 6+1 ANNECY
Kód produktu: RP-1311
Telefonická objednávka
LUXUSNÁ HLINÍKOVÁ SÚPRAVA PRE EXTERIÉR A INTERIÉR
Predstavujeme luxusnú hliníkovú súpravu v grafitovom prevedení, ktorá sa stane šperkom každého exteriéru alebo interiéru. Záhradný jedálenský set 6+1 ANNECY predstavuje ideálnu kombináciu komfortu, štýlu a praktickosti pre vaše vonkajšie posedenie. Či už máte v pláne rodinný obed na záhrade alebo večerné grilovanie s priateľmi, tento set je pripravený splniť všetky vaše požiadavky.


KVALITNÉ MATERIÁLY A PRÍJEMNÝ DIZAJN
Set je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú jeho dlhú životnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom. Moderný a príjemný design zapadne do každého exteriéru a stane sa jeho dominantným prvkom. Jednoduchá údržba a čistenie z neho robia praktickú voľbu pre každého, kto chce stráviť menej času údržbou a viac času relaxáciou.

POHODLNÉ SEDENIE PRE ŠESŤ OSÔB
Súprava obsahuje šesť pohodlných kresiel a jeden priestranný stôl, čo poskytuje dostatok miesta pre vašich hostí. Podušky na stoličkách zvyšujú komfort sedenia a umožňujú vám užívať si dlhé hodiny vonku v maximálnom pohodlí.

POLOHOVANIE KRESIEL
Veľkou výhodou súpravy sú vysoké opierky kresiel, ktoré je navyše možné polohovať. Vďaka tomu súprava ponúka priestor nielen na stolovanie, ale aj na veľmi pohodlnú relaxáciu.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
grafit / svetlo šedá / prírodná hnedá
Materiál:
hliník s práškovou farbou / teakové drevo / polyester / molitan
Rozmery stola:
šírka: 180 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 74 cm
Rozmery kreslo:
šírka: 60 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 106 cm
Nosnosť:
stola: 50 kg
kreslá: 150 kg
Hmotnosť:
90 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 66 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 90 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Molitan, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x kreslo, 6x poduška na operadlo, 6x poduška na sedák |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60 cm |
| HĹBKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 106 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 66 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 90 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Molitan, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x kreslo, 6x poduška na operadlo, 6x poduška na sedák |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 60 cm |
| HĹBKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 106 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Biela
Skladom
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
215.10 €
Odoslanie do 14 dní
od 194.70 €
237.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradné ratanové ležadlo s poduškou
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
216.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
212 €
Záhradné ratanové ležadlo s poduškou
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
216.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
212 €
Odoslanie do 10 dní
od 212 €
242.70 €
Přidat do oblíbených
Poduška na záhradné kreslo / ležadlo GAREN
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Poduška na záhradné kreslo / ležadlo GAREN
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
17.30 €
Přidat do oblíbených














