- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set guľatý 6+1
Záhradný jedálenský set guľatý 6+1
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÝ JEDÁLNY SET GUĽATÝ 6+1
Predstavte si záhradný jedálenský set, ktorý spája kvalitu, štýl a pohodlie do jedného dokonalého celku. Záhradný jedálenský set okrúhly 6+1 (polyratan) je viac než len nábytok - je to Vaše každodenné útočisko na relaxáciu, miesto na zdieľanie nezabudnuteľných chvíľ s rodinou a priateľmi, a zároveň elegantný doplnok, ktorý oživí každú záhradu či terasu.

POHODLIE A KVALITA
Na prvý pohľad zaujme svojim moderným designom a kvalitným spracovaním. Vďaka použitiu práškovo lakovaného hliníka a polyratanu PE je set extrémne odolný voči nepriazni počasia, UV žiareniu a mechanickému poškodeniu. Niet teda divu, že si zachová svoj pôvab bez ohľadu na to, čo mu príroda prichystá.

PRAKTIČNOSŤ A FUNKČNOSŤ
Okrúhly stôl ponúka dostatok priestoru pre Vaše gurmánske experimenty a rodinné hostiny, zatiaľ čo praktický úložný priestor pod doskou poskytuje miesto na uloženie všetkého nevyhnutného. Súprava obsahuje 6 pohodlných kresiel s mäkkými, prešívanými vankúšmi, ktoré zaručujú komfort aj počas dlhých večerov strávených na čerstvom vzduchu.

FAREBNÉ VARIANTY
- biela
- krémová
- hnedá
- šedá
- prírodná

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela / krémová / hnedá / šedá / prírodná
Materiál:
práškovo lakovaný hliník/ polyratan PE / tvrdené sklo / 100% polyester
Rozmery stola:
priemer: 150 cm
výška: 75 cm
hrúbka sklenenej dosky: 5 mm
hmotnosť stola: 37 kg
Rozmery kresla:
šírka: 62 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 98 cm
výška sedu: 48 cm
výška sedu bez vankúša: 43 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cm
hrúbka podušky na operadlo: 11 cm
hmotnosť kresla: 9,5 kg
Hmotnosť:
94 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| PRIEMER | 150 cm |
| HMOTNOSŤ | 94 kg |
| MATERIÁL | Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska, 1x stôl, 6x kreslo, 6x poduška na operadlo, 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 48 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| PRIEMER | 150 cm |
| HMOTNOSŤ | 94 kg |
| MATERIÁL | Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska, 1x stôl, 6x kreslo, 6x poduška na operadlo, 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 48 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Slnečník s oceľovou tyčou Ø 210 cm Dekorhome
Slnečník s oceľovou tyčou Ø 210 cm Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
53.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
58.40 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
53.90 €
Záhradný jedálenský set guľatý 8+1 polyratan
Záhradný čajový stolík polyratan Dekorhome
Záhradný čajový stolík polyratan Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
93.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
73 €
Hnědá / černá
Odoslanie do 10 dní
75.70 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
94.90 €
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
205.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
206.20 €
Modrá
Nie je skladom
187.10 €
Antracit
Nie je skladom
184.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
200.70 €
Závesný slnečník 400 x 300 cm Dekorhome
Závesný slnečník 400 x 300 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
204.60 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
233.90 €
Závesné kreslo KALEA NEW 2
Závesné kreslo KALEA NEW 2
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
198.80 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
198.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
198.80 €
Polohovateľné záhradné kreslo Dekorhome
Polohovateľné záhradné kreslo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
400.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
264.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
309.40 €































