- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 8+1 GH795441 antracit
Záhradný jedálenský set 8+1 GH795441 antracit
Telefonická objednávka
OBJAVTE MODERNÚ SADU ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU

ESTETICKY PRIŤAŽLIVÝ A FUNKČNÝ DIZAJN

KOMFORTNÉ SEDENIE

PRAKTICKÁ A VERSATILNÁ SADA

TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Moderná sada robustného hliníkového záhradného nábytku v antracitovej farbe určite osloví všetkých milovníkov kvalitného a nadčasového štýlu.
Jedálenská súprava vyrobená z hliníka s práškovým nástrekom je veľmi pevná, odolná voči oderu, poškodeniu a poveternostným podmienkam, a zároveň ju môžete používať prakticky kedykoľvek počas roka. Hliníkový nábytok navyše vyzerá skvele a je veľmi univerzálny, vďaka čomu sa ľahko zmestí do prakticky akéhokoľvek usporiadania. Nevšednou dominantou je však rozhodne priestranný štvorcový stôl s doskou zhotovenú tiež z hliníka. Vďaka funkcii nastavenia výšky možno nohy stola prispôsobiť nerovnostiam terénu a tým pádom je stôl stabilnejší.
Poťah kresielok je vyrobený z elegantného a ľahko udržiavateľného čalúnnického textilenu, vďaka čomu je nábytok nielen pekný na pohľad, ale aj pohodlný. Textilen je veľmi odolný voči vyššej váhe a roztiahnutie. Vďaka tomu sa vie perfektne prispôsobiť telu, ale vráti sa do pôvodného tvaru.
Sada obsahuje osem stoličiek, stôl a montážnu sadu.
Farba:
antracit
Materiál:
hliník lakovaný práškovou farbou / textilen
Rozmery stola:
šírka: 149 cm
hĺbka: 149 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 56 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 83 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 43 cm
vnútorná výška operadla: 42 cm
Nosnosť stoličky:
120 kg
Hmotnosť:
44,9 kg
Sada obsahuje: 1 stôl, 8 stoličiek, montážna sada
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 56 cm, 149 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 149 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 83 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 8x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 149 cm |
| HĹBKA STOLU | 149 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 56 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 58 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 83 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 56 cm, 149 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 149 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 83 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 8x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 149 cm |
| HĹBKA STOLU | 149 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 56 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 58 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 83 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný altánok k stene 3 x 4 m Dekorhome
Záhradný altánok k stene 3 x 4 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
392.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
378.30 €











