Záhradný stolík / úložný box IBLIS
Telefonická objednávka
Úložný box IBLIS slúži ako úložný priestor na odkladanie vankúšov, diek, hračiek, jednoducho všetkého, čo potrebujete na terase či balkóne mať stále po ruke.
Na prvý pohľad pripomína drevo, ale je vyrobený z plastu. Veci uložené v boxe sú chránené pred zvlhnutím, ale aj slnkom. Zároveň poslúži ako príručný stolík na odloženie nápojov, drobného občerstvenia alebo rozčítané knihy.
Vhodný do interiéru a krytých terás. Nie je vhodný do exteriéru.
Farba:
biela
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 39 cm
hĺbka: 39 cm
výška: 42 cm
Objem:
43 litrov
Hmotnosť:
3,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,4 kg |
| OBJEM | 43 l |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradné ležadlo ATLANTIC
Záhradná pohovka polyratan Dekorhome
Záhradná pohovka polyratan Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
309.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
297.50 €













