- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set 8+1 polyratan čierny Dekorhome
Záhradný jedálenský set 8+1 polyratan čierny Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento ratanový záhradný jedálenský set má elegantný dizajn a stane sa ústredným bodom vašej záhrady, dvora alebo terasy.
Záhradná jedálenská zostava je vyrobená z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode i ďalším klimatickým vplyvom.
Stôl má dosku z tvrdeného skla, ľahko sa teda čistí, veľa toho vydrží a hodí sa pre každodenné používanie. Práškovo lakovaný oceľový rám dodáva všetkým kusom nábytku mimoriadnu odolnosť a predlžuje ich životnosť. Konštrukcia je však zároveň tiež ľahká, takže možno stôl i stoličky bez námahy presúvať.
Hrubé odnímateľné podušky na sedáky vám zaručí maximálne pohodlie. Ich poťahy sú navyše opatrené zipsy, aby sa dali jednoducho stiahnuť a vyprať.
Zostavenie záhradného nábytku je jednoduché.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:
čierna
Rozmery stola:
šírka: 190 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 58 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 88 cm
Materiál:
PE ratan / práškovo lakovaná oceľ / tvrdené sklo / 100% polyester
Hmotnosť:
87,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 58 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 87,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 8x kreslo, 8x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 190 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 58 cm |
| HĹBKA KRESLA | 58 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 88 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 58 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 87,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 8x kreslo, 8x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 190 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 58 cm |
| HĹBKA KRESLA | 58 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 88 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradný altánok so závesmi 4 x 3 m Dekorhome
Záhradný altánok so závesmi 4 x 3 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
694 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
763.20 €
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
151.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
141.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
156.40 €














