- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradný jedálenský set ROTTERDAM
Záhradný jedálenský set ROTTERDAM
Kód produktu: RP-1312
Telefonická objednávka
LUXUSNÁ SÚPRAVA PRE EXTERIÉR A INTERIÉR
Predstavujeme luxusnú súpravu v grafitovom prevedení, ktorá sa stane šperkom každého exteriéru alebo interiéru. Záhradný jedálenský set predstavuje ideálnu kombináciu komfortu, štýlu a praktickosti pre vaše vonkajšie posedenie. Či už máte v pláne rodinný obed na záhrade alebo večerné grilovanie s priateľmi, tento set je pripravený splniť všetky vaše požiadavky.


KVALITNÉ MATERIÁLY
Set je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú jeho dlhú životnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom. Moderný a príjemný design zapadne do každého exteriéru a stane sa jeho dominantným prvkom. Jednoduchá údržba a čistenie z neho robia praktickú voľbu pre každého, kto chce stráviť menej času údržbou a viac času relaxáciou.

POHODLNÉ SEDENIE PRE PÄŤ OSÔB
Sada obsahuje dve pohodlné kreslá, pohovku a jeden priestranný stôl, čo poskytuje dostatok miesta pre vašich hostí. Podušky zvyšujú komfort sedenia a umožňujú vám užívať si dlhé hodiny vonku v maximálnom pohodlí.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
grafit / svetlo šedá / prírodná hnedá
Materiál:
hliník s práškovou farbou / teakové drevo / polyester / molitan
Rozmery stola:
šírka: 138 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 65 cm
Rozmery kreslo:
šírka: 82 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 83 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 212 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 82 cm
Nosnosť:
stola: 50 kg
pohovky: 350 kg
Hmotnosť:
79 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 82 cm, 138 cm, 212 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 82 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 82 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 350 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Molitan, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 138 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 65 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 82 cm |
| HĹBKA KRESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 83 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 212 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 90 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 82 cm, 138 cm, 212 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 82 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 82 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 350 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Molitan, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 138 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 65 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 82 cm |
| HĹBKA KRESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 83 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 212 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 90 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Biela
Skladom
Záhradná lavička DILKA s úložným priestorom
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
194.70 €
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
215.10 €
Odoslanie do 14 dní
od 194.70 €
237.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradné ratanové ležadlo s poduškou
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
216.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
212 €
Záhradné ratanové ležadlo s poduškou
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
216.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
212 €
Odoslanie do 10 dní
od 212 €
242.70 €
Přidat do oblíbených
Poduška na záhradné kreslo / ležadlo GAREN
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Poduška na záhradné kreslo / ležadlo GAREN
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
Odoslanie do 14 dní
13.90 €
17.30 €
Přidat do oblíbených







