- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný jedálenský stôl čierna / sklo Dekorhome
Záhradný jedálenský stôl čierna / sklo Dekorhome
Telefonická objednávka
Užite si každodenné večere s celou rodinou u tohto módneho záhradného stola!
Tento jedálenský stôl je vyrobený z práškovo lakovaného oceľového rámu, je robustný a stabilný pre každodenné vonkajšie použitie. Hladká sklenená stolová doska sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Pevná doska stola je ideálna pre umiestnenie jedál, nápojov a iných dekoratívnych predmetov.
Poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám vydržal dobre slúžiť čo najdlhšie.
Farba:
čierna
Materiál:
oceľ s práškovým nástrekom / sklo
Rozmery:
šírka: 80 / 190 cm
hĺbka: 80 / 90 cm
výška: 74 cm
Stôl ponúkame v dvoch veľkostiach. Výber veľkosti zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Hmotnosť:
15,7 / 33,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,7 kg, 33,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,7 kg, 33,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Detská záhradná hojdačka Dekorhome
Detská záhradná hojdačka Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
138.40 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
152 €
Záhradný oblúk s lavičkou čierna Dekorhome
Záhradný domček 386 x 312 x 178 cm oceľ Dekorhome
Záhradný domček 386 x 312 x 178 cm oceľ Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
1 277.40 €
Antracit
Nie je skladom
1 277.40 €









