- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný jedálenský stôl umelý ratan / sklo Dekorhome
Záhradný jedálenský stôl umelý ratan / sklo Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnajte si u tohto jedálenskom stole večeru pod hviezdami alebo preslnený obed na terase. Pohodlne sa k nemu usadí až 4 osoby.
Stôl má rám z práškovo lakovanej ocele potiahnuté polyratanom, je odolný voči UV žiareniu aj ďalším klimatickým vplyvom a zaručuje roky spokojného používanie vo vonkajšom prostredí.
Stolná doska z vystuženého tvrdeného skla je veľmi pevná a ľahko sa udržiava a čistí. Ľahká PE ratanová konštrukcia uľahčuje presúvanie a prenášanie stola.
Dôležitá poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám vydržal dobre slúžiť čo najdlhšie.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
PE (polyethen) umelý ratan / tvrdené sklo / oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
hrúbka stolovej dosky: 4 cm
Hmotnosť:
15,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Technoratan |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Technoratan |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






