- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Umelý ratan
- Záhradný stôl MIDAS
Záhradný stôl MIDAS
Kód produktu: V-CH-MIDAS-ST
Telefonická objednávka
Záhradný stolík MIDAS má sklenenú dosku, kostra stolíka je kovová opletená umelým ratanom vo farbe tmavohnedej.
Ku stolíku odporúčame priobjednať kreslá MIDAS a vytvoriť si tak záhradný či balkónový set.
Farba:
tmavohnedá
Materiál:
sklo / umelý ratan
Rozmery:
šírka: 74 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
7,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Technoratan |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| MATERIÁL BALENIA | Karton |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Stohovateľná záhradná stolička ALDERA
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Černá / tmavě šedá
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Stohovateľná záhradná stolička ALDERA
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Černá / tmavě šedá
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
40.20 €
Přidat do oblíbených
Stohovateľná záhradná stolička ALFIO
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Stohovateľná záhradná stolička ALFIO
Sivá
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
35.10 €
Přidat do oblíbených
Stohovateľná záhradná stolička LAVTON
Varianty produktu
Zelená
Nie je skladom
32.40 €
Sivá
Nie je skladom
30.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
30.70 €
Stohovateľná záhradná stolička LAVTON
Zelená
Nie je skladom
32.40 €
Sivá
Nie je skladom
30.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
30.70 €
Prijímame predobjednávky
od 30.70 €
38.50 €
Přidat do oblíbených
Stohovateľná záhradná stolička DECO PORTO
Prijímame predobjednávky
58.10 €
67.40 €
Přidat do oblíbených




