- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok kovový
- Ležadla
- Záhradný set EMBOLO
Záhradný set EMBOLO
Kód produktu: PROMO-EMBOLO-ZESTAW
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÝ SET EMBOLO
Zažite dokonalú kombináciu funkčnosti a estetického dizajnu s našimi záhradnými lehátkami so stolíkom EMBOLO. Táto sada, ktorá obsahuje dve lehátka a jeden stolík, je vyrobená z vysoko kvalitnej sieťoviny a práškovo lakovanej ocele. Sieťovina je známa svojou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a zároveň poskytuje pohodlný povrch na ležanie. Práškovo lakovaná oceľ dodáva konštrukcii lehátok aj stolíku robustnosť a stabilitu, zatiaľ čo čierna farba kovu a svetlo šedá sieťovina tvoria elegantný a moderný vzhľad.

ODOLNOSŤ A STABILITA
Zostava je vyrobená z odolných materiálov ideálnych na využitie vo vonkajších priestoroch, ako je lakovaná oceľ a sieťovina. EMNOLO ponúka nadčasový design.Lehátka je možné ľahko zložiť a uskladniť, čo šetrí miesto a uľahčuje ich skladovanie mimo sezóny.

ŠTÝLOVÝ DIZAJN
Dizajn záhradných lehátok je moderný a elegantný, dokonale ladí s akýmkoľvek vonkajším prostredím. Kombinácia čiernej práškovo lakovanej ocele a svetlo šedej sieťoviny vytvára štýlový kontrast, ktorý dodáva celej sade sofistikovaný vzhľad. Lehátka aj stolík sú navrhnuté tak, aby boli nielen funkčné, ale aj esteticky príťažlivé, a tak sa stávajú stredobodom vašej záhrady alebo terasy. Vytvorte si vonkajší priestor, ktorý je nielen pohodlný, ale aj vizuálne atraktívny s našimi záhradnými lehátkami so stolíkom.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna / šedá
Materiál:
kov / sieťovina / sklo
Rozmer lehátok:
šírka: 60 cm
hĺbka: 160 cm
výška: 66 - 92 cm
Rozmery stola:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 30 cm
Hmotnosť:
20 kg


MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

Zobraziť viac

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| DĹŽKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x ležadlo |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP STOLA | Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| DĹŽKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x ležadlo |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP STOLA | Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná balkónová súprava 3 ks
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
540.70 €
Béžová
Skladom
Záhradná balkónová súprava 3 ks
Sivá
Nie je skladom
540.70 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
538.30 €
Prijímame predobjednávky
od 538.30 €
900.70 €
Přidat do oblíbených
Záhradná balkónová súprava 3 ks
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Záhradná balkónová súprava 3 ks
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
163.30 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
163.30 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
163.30 €
Přidat do oblíbených
Záhradná sedacia súprava 4 ks
Odoslanie do 7 dní
603 €
979.80 €
Přidat do oblíbených
Záhradné hojdacie kreslo
Odoslanie do 14 dní
od 325.70 €
397.60 €
Přidat do oblíbených














