- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný pivný set - stôl a lavica
- Záhradný set PIKNIK MASÍV 180 cm
Záhradný set PIKNIK MASÍV 180 cm
Telefonická objednávka
Záhradná zostava PIKNIK MASIV je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia spája stôl a 2 lavice v jeden spojený set. Vďaka použitému materiálu a jeho spracovaniu je lavica veľmi odolná a kvalitná.
Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky.
Farba:
prírodná borovica
Materiál:
masívne borovicové drevo
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 157 cm
výška: 84 cm
Rozmery stola:
šírka: 180 cm
hĺbka: 71 cm
výška: 84 cm
Rozmery lavice:
šírka: 180 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 52 cm
Nosnosť:
lavica: 320 kg
stôl: 70 kg
Hmotnosť:
79 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 71 cm, 157 cm |
| VÝŠKA | 52 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| NOSNOSŤ | 70 kg, 320 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 3 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 71 cm |
| VÝŠKA STOLA | 84 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 180 cm |
| HĹBKA LAVICE | 30 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 52 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 71 cm, 157 cm |
| VÝŠKA | 52 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| NOSNOSŤ | 70 kg, 320 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 3 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 71 cm |
| VÝŠKA STOLA | 84 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 180 cm |
| HĹBKA LAVICE | 30 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 52 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný kvetináč s pareniskom PP antracit Dekorhome
Záhradná poduška 150 cm Dekorhome
Záhradná poduška 150 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
58 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
58.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
82.50 €
Červená
Nie je skladom
54.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
72.90 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
65.40 €
Modrá
Nie je skladom
87.70 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
70.20 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
66.40 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
59.40 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Světle modrá
Nie je skladom
67.60 €
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
145.90 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
146.70 €
Zelená
Nie je skladom
310.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
153.80 €
Záhradný vyvýšený záhon so samozavlažovaním polypropylén Dekorhome
Záhradný vyvýšený záhon so samozavlažovaním polypropylén Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
76.50 €
Biela
Nie je skladom
76.40 €
Zelená
Nie je skladom
76.40 €
Antracit
Nie je skladom
117.30 €
Záhradné závesné kreslo Dekorhome
Záhradné závesné kreslo Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
302 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
290.40 €
Záhradný set so stolíkom polyratan / látka Dekorhome
Záhradný set so stolíkom polyratan / látka Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
255.80 €
Čierna
Nie je skladom
395.60 €
Sivá
Nie je skladom
345.40 €








