- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Záhradný slnečník s LED svetlami Ø 270 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s LED svetlami Ø 270 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento slnečník vám poskytne potrebný tieň, a ochráni vás tak pred slniečkom a jeho škodlivým UV žiarením.
Strieška slnečníka je vyrobená z polyesterovej tkaniny, ktorá nebledne a neprepúšťa škodlivé UV žiarenie, takže vám poskytne optimálnu ochranu pred slnkom a ľahko sa čistí. Silná hliníková tyč s 6 odolnými oceľovými rebrami prispieva k výbornej stabilite produktu a predlžuje jeho životnosť. Záhradný slnečník je vybavený kľukovým mechanizmom, prostredníctvom ktorého ho možno ľahko otvárať aj zatvárať. 18 integrovaných LED svetiel, ktoré sú poháňané 1 solárnym panelom, večer vytvorí útulnú a romantickú atmosféru. Zostavenie produktu je jednoduché.
Upozornenie: Pokiaľ bude slnečník vystavený silnému dažďu, odporúčame ho ošetriť impregnáciou.
Farba:
piesková
tehlová
vínová
zelená
modrá
sivohnedá taupe
čierna
antracit
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
hliník / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 270 cm
hĺbka: 270 cm
výška: 236 cm
priemer tyče: 38 mm
Hmotnosť:
5,1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| HĹBKA | 270 cm |
| VÝŠKA | 236 cm |
| PRIEMER | 270 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradný domček s prístreškom 386x259x178 cm oceľ Dekorhome
Záhradný domček s prístreškom 386x259x178 cm oceľ Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
911.30 €
Antracit
Nie je skladom
1 280.70 €
Záhradné kreslo tvrdé drevo
Záhradné kreslo tvrdé drevo
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
106.50 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
137.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
113.90 €
















