- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Záhradný slnečník Ø 300 cm Dekorhome
Záhradný slnečník Ø 300 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento slnečník vám poskytne potrebný tieň, a ochráni vás tak pred slniečkom a jeho škodlivým UV žiarením.
Strieška slnečníka je vyrobená z polyesterovej tkaniny, ktorá neprepúšťa škodlivé UV žiarenie a nevybledne, a poskytne vám optimálnu ochranu pred slnkom. Navyše sa ľahko čistí. Je vybavená pevnou krížovou základňou pre väčšiu stabilitu. Silná oceľová tyč so 6 odolnými rebrami zaisťuje, že sa slnečník nehýbe a veľa toho vydrží. Záhradný slnečník disponuje kľukovým mechanizmom, čo znamená, že sa ľahko otvára aj zatvára. Zostavenie výrobku je jednoduché.
Vezmite prosím na vedomie: Pokiaľ bude slnečník vystavený silnému dažďu, odporúčame ho ošetriť impregnáciou.
Farba:
piesková
tehlová
vínová
modrá
zelená
sivohnedá taupe
antracit
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / oceľ
Rozmery:
priemer: 300 cm
výška: 250 cm
rozmer krížového podstavca: 100 x 60 cm
Priemer hlavnej tyče:
42 mm
Hmotnosť:
10,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 300 cm |
| HĹBKA | 300 cm |
| VÝŠKA | 250 cm |
| PRIEMER | 300 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradné závesné kreslo
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
121.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
110.30 €
Sivá
Nie je skladom
136.50 €
Záhradná sedacia súprava MAGDALENA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava MAGDALENA Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
1 397.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
1 562.30 €
Sivá
Nie je skladom
1 515.10 €
Záhradné bistro stoličky 2 ks liaty hliník
Záhradné bistro stoličky 2 ks liaty hliník
Biela
Odoslanie do 10 dní
187.30 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
205.10 €
















