- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Záhradný slnečník s LED svetlami Dekorhome
Záhradný slnečník s LED svetlami Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento záhradný slnečník vás dokonale ochráni pred priamym slnečným žiarením a vlhkosťou na balkóne, záhrade alebo na terase.
Záhradný slnečník z polyesteru, ktorý je odolný voči UV žiareniu a vyblednutiu farieb, vám dokáže poskytnúť optimálnu ochranu proti slnku. Stabilitu zaisťujú práškovo lakovaná oceľová tyč a rebrá. Slnečník je vybavený kľukovým mechanizmom a funkciou náklonu, takže je skladací a prenosný. Môžete ho zasadiť do svojho existujúceho stojana alebo doprostred stolov s otvorom na slnečník. Integrované LED svetlá, ktoré sú napájané solárnym panelom, vytvárajú večer útulnú a romantickú atmosféru.
Farba:
piesková
tehlová
vínová
zelená
modrá
sivohnedá taupe
čierna
antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
kov / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 200 cm
hĺbka: 300 cm
výška: 247 cm
priemer tyče: 38 mm
Hmotnosť:
7,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 300 cm |
| VÝŠKA | 247 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| SKLADACIE | Áno |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradný domček s prístreškom 386x259x178 cm oceľ Dekorhome
Záhradný domček s prístreškom 386x259x178 cm oceľ Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
911.30 €
Antracit
Nie je skladom
1 280.70 €
Záhradné kreslo tvrdé drevo
Záhradné kreslo tvrdé drevo
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
106.50 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
137.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
113.90 €




















