- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Záhradný slnečník s LED svetlami Ø 400 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s LED svetlami Ø 400 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento módny záhradný slnečník s LED svetlami vám poskytne tieň a ochráni vás pred slniečkom a jeho škodlivým UV žiarením.
Tento slnečník je vyrobený z polyesteru a poskytne vám optimálnu ochranu pred spáleninami od slniečka. Silná kovová tyč spolu s pevnými rebrami dodáva slnečníku stabilitu a robustnosť. Slnečník je vybavený 32 LED svetlami, ktoré v noci vytvoria útulné osvetlenie a romantickú atmosféru. Slnečník ľahko otvoríte a zatvoríte kľukovým mechanizmom.
Farba:
piesková
tehlová
vínová
zelená
modrá
sivohnedá taupe
čierna
antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
kov / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 400 cm
hĺbka: 400 cm
výška: 267 cm
Hmotnosť:
9,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 400 cm |
| HĹBKA | 400 cm |
| VÝŠKA | 267 cm |
| PRIEMER | 400 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| SKLADACIE | Áno |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný domček s prístreškom 386x259x178 cm oceľ Dekorhome
Záhradný domček s prístreškom 386x259x178 cm oceľ Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
911.30 €
Antracit
Nie je skladom
1 280.70 €
Záhradné kreslo tvrdé drevo
Záhradné kreslo tvrdé drevo
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
106.50 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
137.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
113.90 €
Záhradná lavica teak / látka Dekorhome
Záhradná lavica teak / látka Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
288.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
290.30 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
288.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
290.70 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
292.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
295.20 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
298.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
299.20 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
298.10 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
292.20 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
289.10 €
Šedá kostka
Odoslanie do 10 dní
290.70 €
Světle modrá
Odoslanie do 10 dní
276.30 €
Vzor květiny
Nie je skladom
283.30 €
Červená / bílá
Odoslanie do 10 dní
292.20 €
















