- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl 140 cm
Záhradný stôl 140 cm
Telefonická objednávka
Moderný záhradný stôl s klasickým obdĺžnikovým tvarom a neprehliadnuteľným šarmom je vyrobený z odolnej živice odolnej voči poveternostným vplyvom.
Vysoká kvalita použitého materiálu zaručuje dlhodobú životnosť výrobku a odolnosť proti UV žiareniu a veľmi uľahčuje jeho udržovanie v čistote. Vďaka týmto vlastnostiam sa bude skvele hodiť na záhradke reštaurácie, v hotelovom bare alebo aj v súkromnej domácej kuchyni či jedálni.
Stôl je dostupný v klasických farbách.
Výrobok má certifikáty CATAS, jedná sa o európsky výrobok.
Farba:
sivohnedá taupe
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polypropylén
Rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Polypropylen |
| MATERIÁL NÔH | Polypropylen |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Polypropylen |
| MATERIÁL NÔH | Polypropylen |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací záhradný stôl 260+40 cm
Rozkladací záhradný stôl 260+40 cm
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
703 €
Tmavosivá
Odoslanie do 7 dní
703 €
Záhradná stolička Dekorhome
Záhradná stolička Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 7 dní
120.30 €
Sivá
Odoslanie do 7 dní
120.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
120.30 €
Záhradné kreslo Dekorhome
Záhradné kreslo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
120.70 €
Biela
Nie je skladom
145.60 €
Grafit
Nie je skladom
135.50 €
Pergola s lamelovou strechou 3 x 3 m hliník / látka Dekorhome
Pergola s lamelovou strechou 3 x 3 m hliník / látka Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
858.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
870.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
835.20 €
Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit / polykarbonát Dekorhome
Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit / polykarbonát Dekorhome
Průhledná (čirá)
Skladom
874.60 €
Mléčně bílá (opál)
Skladom
874.60 €
Kouřově hnědá (bronz)
Skladom
874.60 €












