- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl 190 cm
Záhradný stôl 190 cm
Telefonická objednávka
Tento polyratanový záhradný stôl v sebe spája funkčnosť so štýlom a zaručene sa na vašej záhrade, verande alebo v inom obytnom priestore stane pútavým doplnkom.
Stolová doska je vyrobená z tvrdeného skla s hrúbkou 5 mm a je možné ju zaťažiť až 160 kg. Záhradný stôl sa vyznačuje ľahkou konštrukciou, môžete ho preto bez námahy presúvať z miesta na miesto.
Oceľový rám stola s práškovým nástrekom a prídavné priečne výstuhy znesú aj náročné použitie. Vysoko kvalitný umelý ratan je odolný voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a ľahko sa čistí.
Integrované vyrovnávacie skrutky zaisťujú bezpečné postavenie.
Pod doskou stola je úložný priestor, do ktorého je možné uložiť časopisy, knihy a ďalšie drobnosti.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený. Na čistenie použite jemný mydlový roztok. Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
béžová / priehľadná
hnedá / priehľadná
čierna / priehľadná
sivá / priehľadná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / oceľ s práškovým nástrekom / tvrdené sklo
Rozmery:
šírka: 190 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 74 cm
hrúbka dosky: 0,5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Praktický, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Technoratan |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný, Praktický, Ratanový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Technoratan |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradné kreslo Dekorhome
2dielna záhradný sedacia súprava s poduškami polyratan Dekorhome
Záhradný kvetináč 100x40x45 cm oceľ Dekorhome
Záhradné lehátka so stolíkom polyratan Dekorhome
Záhradné lehátka so stolíkom polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
334.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
289.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
289.90 €



























