- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl skladací DH0082 Dekorhome
Záhradný stôl skladací DH0082 Dekorhome
Telefonická objednávka
Praktický skladací stôl 183 x 76 cm jednoducho zbalíte do praktického púzdra a môžete vyraziť!
Veľký záhradný stôl je možné zložiť v niekoľkých jednoduchých krokoch a jeho veľkosť po zložení sa akurát vojde do kufra auta.
Vďaka svojej nízkej hmotnosti a jednoduchosti sa stane tento skladací jedálenský stôl perfektný spoločník na záhradnej párty, kempovaní a iné slávnosti.
Vďaka hladkému plastovému povrchu, ktorý sa ľahko udržuje, sa doska ľahko čistí.
Stôl stojí na pevných oceľových nohách a je vybavený protišmykovými koncovkami, vďaka čomu je stabilný a tiež chráni citlivé povrchy.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
kov / plast
Rozmery v rozloženom stave:
šírka: 183 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 74 cm
Rozmery v zloženom stave:
šírka: 91,5 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 9 cm
Nosnosť:
70 kg
Hmotnosť:
12 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 91,5 cm, 183 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 9 cm, 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Sklápací, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 91,5 cm, 183 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 9 cm, 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Sklápací, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Skladacie záhradné kreslo 2 ks látka / kov Dekorhome
Skladacie záhradné kreslo 2 ks látka / kov Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
97.90 €
Zelená
Nie je skladom
114.50 €
Ružová
Nie je skladom
94.40 €
Sivá
Nie je skladom
94.60 €
Červená
Nie je skladom
99.50 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
96 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
96.30 €
Světle modrá
Nie je skladom
94 €
Béžové listy
Nie je skladom
94.90 €
Skladacie záhradné kreslo Dekorhome
Skladacie záhradné kreslo Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
145.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
148.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
152.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
139.50 €
Skladacia záhradná stolička 2 ks Dekorhome
Skladacia záhradná stolička 2 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
131.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
145.70 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
139.50 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
153.10 €
Skladací stolička K565
Skladací stolička K566
Skladací stolička K566
Čierna
Nie je skladom
26 €
Béžová
Nie je skladom
26 €
Šedá / černá
Nie je skladom
26 €














