- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl ZWMT-06
Záhradný stôl ZWMT-06
Telefonická objednávka
Okrúhly záhradný celokovový stôl ZWMT-06 má drôtenú vrchnú dosku a je ošetrený čiernou práškovou farbou.
Stôl je vhodný pre záhrady, terasy, reštauračné záhradky a interiéry.
Má vysokú pevnosť a odolnosť kovového materiálu.
Stôl je jednoduchý na údržbu, je umývateľný.
K stolu možné dokúpiť kovové stoličky a vytvoriť tak pekný záhradný set (na obr. nižšie doplnené o kovové drôtené stoličky ZWMC-31).
Farba:
čierna
Materiál:
kov, drôtená doska
Rozmery:
Priemer: 70 cm
Výška: 72 cm
Nosnosť:
50 kg
Hmotnosť:
5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ROZMER BALENIA | 71 x 71 x 8 cm |
| MATERIÁL BALENIA | Karton |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Ležadlo so strieškou D1420 antracit Dekorhome
Záhradné ratanové skladacie ležadlo s poduškou
Záhradné ratanové skladacie ležadlo s poduškou
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
214.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
220.70 €
Sivá
Nie je skladom
282.30 €






