- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stolík / úložný box UGUR
Záhradný stolík / úložný box UGUR
Telefonická objednávka
Potrebujete na balkón vtesnať stoličky, stôl, a nejaký úložný priestor by sa tiež hodil? Jednoduché riešenie ponúka stolík UGUR. Úložný box, do ktorého môžete vložiť všetko potrebné.
UGUR nielenže ponúka úložný priestor, ale razom sa z neho stane i príručný stolík.
Box je vyrobený z plastu.
Vhodný do interiéru a krytých terás. Nie je vhodný do exteriéru.
Farba:
biela
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 39 cm
hĺbka: 39 cm
výška: 42 cm
Objem:
43 litrov
Hmotnosť:
3,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,4 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| OBJEM | 43 l |
| MATERIÁL | Plast, Technoratan |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradné hojdacie kreslo Dekorhome
Záhradné hojdacie kreslo Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
270.80 €
Sivá
Nie je skladom
304 €
Krémová
Nie je skladom
215.50 €
Drevený záhradný domček s prístavkom 502 x 304 cm Dekorhome
Drevený záhradný domček s prístavkom 502 x 304 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
4 973.10 €
Smrk
Nie je skladom
4 371.50 €
Záhradný kvetináč 120x24x40 cm polyratan Dekorhome
Záhradný kvetináč 120x24x40 cm polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
154.30 €
Sivá
Nie je skladom
169.10 €







