- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa BALON LED 1x6W
Závesná lampa BALON LED 1x6W
Telefonická objednávka
Séria sklenených svietidiel BALON LED v tvare balónika je s integrovaným LED svetelným zdrojom. Netradičný charakter dodáva elegantné farebné sklo v tvare balóna.
Lampy sa dokonale hodia do moderných interiérov a miestností ako je obývacia izba, spálňa alebo detská izba. Jedinečný efekt je možné dosiahnuť kombináciou niekoľkých typov svetiel série BALON LED.
Farba:
ružová
modrá
strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
sklo
Rozmery:
šírka: 18 cm
hĺbka: 18 cm
výška: 115 cm
výkon: 6 W
svetelný tok 260 lm
teplota farieb: 3000 K
Hmotnosť:
1,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 18 cm |
| HĹBKA | 18 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| PRIEMER | 18 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| MATERIÁL | Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl TALIA
Jedálenský stôl TALIA
Bílošedý mramor
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Šedý mramor
Nie je skladom
270.40 €
Taburet LORI 2
Taburet LORI 2
Čierna
Nie je skladom
82.50 €
Zelená
Nie je skladom
85.30 €
Sivá
Nie je skladom
82.50 €
Krémová
Nie je skladom
84 €
Béžová
Nie je skladom
84 €
Tyrkysová
Nie je skladom
82.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
82.50 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
82.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
85.30 €
Starorůžová
Nie je skladom
84 €
Skořicová
Nie je skladom
84 €
Jedálenské kreslo K489
Jedálenské kreslo K489
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Boxspringová posteľ STAR 140x200
Boxspringová posteľ STAR 140x200
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
733.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
733.20 €
Boxspringová posteľ STAR 160x200
Boxspringová posteľ STAR 160x200
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
761.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
761.90 €








