- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa FARO
Závesná lampa FARO
Telefonická objednávka
Rodina závesných lámp FARO inšpirovaných škandinávskym štýlom a vyrobených z farebného kovu s dreveným dekoratívnym prvkom. Lampy sa dodávajú v troch tvaroch a troch farbách: modrá, ružová a zelená.
Sú ideálne pre miestnosti ako: obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, spálňa, pracovňa, detská alebo študentská izba. Vďaka zaujímavému štýlu sa séria FARO perfektne hodí do moderných verejných priestorov ako sú: kaviarne, krčmy, kozmetické salóny atď.
Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
ružová / prírodná / čierna
Materiál:
kov / drevo
Rozmery:
šírka: 17 cm
hĺbka: 17 cm
výška: 90 cm (vrátane kábla)
výška tienidla: 21 cm
napätie: 230V/ 50Hz
typ žiarovky: E27
Hmotnosť:
0,9 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 17 cm |
| HĹBKA | 17 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| PRIEMER | 17 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Posteľ MORATIZ 17
Jedálenská stolička AXO VELVET
Jedálenská stolička AXO VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
57.30 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
57.30 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
57.30 €




