- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závěsná lampa EDISON Z
Závěsná lampa EDISON Z
Telefonická objednávka
Sklenená závesná lampa EDISON Z ponúka niekoľko farebných prevedení. Tienidlo je upevnené na jednoduchom čiernom závese a tak skvelou voľbou pre dekoráciu nad jedlením stôl alebo bar. Lampa je výškovo nastaviteľná.
Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
oranžová
hnedá
zelená
priehľadná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 25 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 23 cm (tienidlá)
dĺžka kábla: 87 cm
celková výška lampy: 120 cm
napätie: 230V / 50Hz
typ žiarovky: E27
Hmotnosť:
1,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 25 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| PRIEMER | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 25 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| PRIEMER | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Kuchynský vozík Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Černá / šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Bílá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
193.50 €
Černá / světle šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €











