- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa KOLEN
Závesná lampa KOLEN
Telefonická objednávka
Elegantná, moderná, všestranná a visiaca? Toto je predstava lampy, ktorú by ste chceli mať doma? Áno, presne taká je visiaca lampa KOLEN. Pri výrobe lampy bol použitý kov a drevo.
Maximálny príkon žiarovky je 40 W. Lampa KOLEN je dodávaná bez žiarovky, ktoré si môžete dokúpiť v type E27. Táto visiaca lampa je vhodná kdekoľvek do obývacej izby, spálne, predsiene, kancelárie alebo aj detskej izby. Tma vo vašej domácnosti už nebude mať žiadnu šancu.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / drevo
Rozmery:
šírka: 24,5 cm
hĺbka: 24,5 cm
výška: 133,5 cm
rozmery tienidla: 24x24x24 cm
rozmery podstavca: 10x10x2,5 cm
dĺžka kábla: 100 cm
typ žiarovky: E27
príkon žiarovky: 40 W
napätie: 220 - 240 V
Hmotnosť:
1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 24,5 cm |
| HĹBKA | 24,5 cm |
| VÝŠKA | 133,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 24,5 cm |
| HĹBKA | 24,5 cm |
| VÝŠKA | 133,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kancelárske kreslo HAGRID NEW
Kancelárske kreslo HAGRID NEW
Sivá
Nie je skladom
98 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
69.30 €
Smaragdová / čierna
Odoslanie do 14 dní
98 €
Rozkladacia chesterfield pohovka 3-miestna ROMANO
Rozkladacia chesterfield pohovka 3-miestna ROMANO
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 192.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 192.20 €
Rozkladacia chesterfield pohovka 2-miestna ROMANO
Rozkladacia chesterfield pohovka 2-miestna ROMANO
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 120.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 120.90 €





