- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík EMPUSA Dekorhome
Odkladací stolík EMPUSA Dekorhome
Kód produktu: INVI42234
Telefonická objednávka
Odkladací stolík EMPUSA zaujme svojim extravagantným vzhľadom a vnesie do vašej obývačky industriálny šmrnc. Zvláštnosťou okrúhleho konferenčného stolíka je ozdobný železný rám v retiazkovom prevedení. Deksa stola je z tvrdeného skla.
Dôležité upozornenie: Jedná sa o ručnú výrobu, každý kus je úplne jedinečný.
Farba:
priehľadná / strieborná
Materiál:
sklo/kov
Rozmery:
šírka: 33 cm
hĺbka: 33 cm
výška: 55 cm
Nosnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 33 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
452.60 €
Přidat do oblíbených
Taburet DRYÁS Dekorhome
Prijímame predobjednávky
275.40 €
361.80 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Čierna
Nie je skladom
262.50 €
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Čierna
Nie je skladom
262.50 €
Odoslanie do 14 dní
od 253.90 €
346.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 167.70 €
240.90 €
Přidat do oblíbených
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
298.30 €
Přidat do oblíbených
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 742.70 €
1 010.10 €
Přidat do oblíbených







